Společnost Hypoxie Group se specializuje na využití hypoxické technologie v oblasti bydlení, sportu, zdravotnictví a požární ochrany. Pracujeme s ověřenou technologií americké společnosti Hypoxico, kterou dále rozvíjíme a hledáne pro ni nové a zajímavé aplikace.

Poslání společnosti

  • Pomocí hypoxické technologie chráníme životy i majetek a pomáháme ke zlepšení zdraví a zvýšení výkonu lidí, aby prožili dlouhý, spokojený a úspěšný život s pocitem bezpečí.
  • Pomáháme profesionálům i firmám v různých oborech - zejména ve stavebnictví, protipožární ochraně, zdravotnictví, fitness/wellness, hoteliérství a bezpečnostních složkách - aby mohli svým zákazníkům poskytnout tu nejmodernější hypoxickou technologii, která přinese užitek všem stranám.

Vize společnosti

  • Chceme ovlivnit životy milionů lidí po celém světě. Chceme zkvalitnit a prodloužit délku lidského života a pomoci snížit výskyt nejčastějších civilizačních onemocnění.
  • Chceme změnit odvětví požární ochrany a udělat obranu lidí i majetku proti ohni ještě účinnější.
  • Chceme vytvořit nový standard v oblasti zdravého bydlení a fitness a wellness.
  • Chceme přispět k dalšímu výzkumu účinků a využití hypoxického vzduchu, podporovat výzkumné týmy a projekty v této oblasti a přispět tak k ještě lepší ochraně zdraví a životů lidí.
  • Chceme se podílet na kosmických programech a pomoci lidem navštívit další planety naší sluneční soustavy.
 

Od sportu k byznysu

Jsme oba - zakladatelé a partneři ve společnosti Hypoxie Group - aktivní sportovci, tenisté.

V rámci své kondiční přípravy a také při řešení zdravotních problémů, které se v kariéře vrcholového sportu nevyhnou nikomu, jsme se setkali i s hypoxickou technologií. Její účinek se na našich výkonech a kondici pozivitně projevil.

K myšlence stát se partnerem americké společnosti Hypoxico a začít budovat společnost, která se bude zabývat distribucí její technologie, byl už jen krůček. Velmi rychle jsme kromě prodeje a pronájmu hypoxikátorů začali hledat i nové a inovativní způsoby aplikace hypoxické technologie.Tak vznikl koncept Longevity Appartments - Bytů dlouhověkosti, který přináší zcela nový a unikátní pohled na zdravé bydlení a jeho spojení s hypoxickou technologií. Dalším origináním projektem je Altitude Program, který představuje ucelelný pohled na využií hypoxické technologie v oblasti tréninku vrcholových sportovců, wellness, fitness a hoteliérství.

Věříme, že hypoxická technologie má co nabídnout nejen sportovcům a hasičům, ale milionům lidí na celém světě - od zvýšení jejich kondice a pomoc při léčbě a překonávání zdravotních obtíží až po ochranu jejich majetku a života proti požáru. 
 
Těšíme se na spolupráci.

Jakub Lustyk, Jaroslav Beránek